Szybki tani zdrowy obiad – catering dietetyczny
6 mar 2019

Szybki tani zdrowy obiad – catering dietetyczny

Post by Redaktor

Chciałbyś przejść na dietę, ale zniechęca Cię wizja wielogodzinnego przygotowywania posiłków? Nudzi Cię skrupulatne ważenie, mierzenie wartości kalorycznych i liczenie czy dzienne posiłki Ci się bilansują, czy może czegoś brakuje? Nie tylko Ciebie to powstrzymuje przed przejściem na dietę. A co, gdyby te wszystkie mozolne czynności ktoś wykonał za Ciebie? Okazuje się, że to możliwe!

Catering dietetyczny

Dosyć nową, choć intensywnie zyskującą na popularności usługą jest catering dietetyczny. W skrócie jest to bardzo zbliżone do zamawiania jedzenia z dowozem do domu. Różnica jest taka, że zamiast niezdrowych, tuczących i niezbyt odżywczych posiłków otrzymujemy zdrową, zbilansowaną żywność. Doświadczeni dietetycy przygotowują codzienne różnorodne menu, o założonej wcześniej wartości kalorycznej. Uwzględniają w nim zapotrzebowanie na witaminy i minerały, czy błonnik, o które szczególnie trudno podczas diety redukcyjnej.

Jedynym wymaganiem wobec nas jest zamówienie wybranego pakietu, najlepiej na cały miesiąc lub dłużej. Później codziennie będziemy otrzymywać codzienną dostawę, zawierającą z góry określoną ilość posiłków — zazwyczaj od 4 do 6 dziennie. Catering dietetyczny jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie ma pasji do gotowania, a już szczególnie sprawdza się w przypadku zabieganych osób. Wystarczy nie zapomnieć zabrać ze sobą do pracy pudełeczka z jedzeniem, aby w przerwie po prostu włożyć go do mikrofalówki i pogrzać. Jest to sposób, który tysiącom osób już pomógł zgubić niechciane kilogramy. Pomoże i Tobie!

Tags:

0 Comments

Leave a Comment