Co odstrasza komary
22 lut 2019

Co odstrasza komary

Post by Redaktor

Co skutecznie odstrasza komary?

Najpierw kilka faktów…

Komar – owad z rodziny muchówek, występujący praktycznie na całym świecie w prawie czterech tysiącach gatunków. Przenosi kilka rodzajów groźnych chorób tropikalnych. 
W Polsce nie występują osobniki groźne dla człowieka.

Rozwój – jaja składa w środowisku wodnym (stawy, jeziora, podmokłe łąki, a nawet kałuże) małe wykluwają się w zależności od gatunku po kilku/kilkudziesięciu dniach.

Środowisko – jego najczęstsze kryjówki to ciemne szczeliny, karnisze firanek, oraz wszelkie zawilgocone lub ze stojącą wodą miejsca, (wilgotne piwnice, spiżarnie, a nawet pozostawione na długo wiadra z wodą itp.)

Jak się pozbyć komarów?

Naturalne sposoby?
Istnieje mnóstwo domowych przepisów jak poradzić sobie z problemem natarczywych komarów. Jednak w praktyce niewiele z nich działa na tyle silnie, by efekt był długotrwały. Odstraszanie komarów zapachem niektórych roślin jest najbardziej skuteczne w słoneczne dni, gdy zapach unosi się pod wpływem ciepła, ale nie jest w stanie zapewnić ochrony podczas chłodnych dni, lub deszczowych pór. To samo dotyczy środków stosowanych na skórę, może i sprawdzą się podczas wycieczki, ale co gdy owady nękają nas na co dzień w domu, na osiedlu lub w ogrodzie?

Skuteczna walka z komarami

Dezynsekcja – to jedna z naprawdę skutecznych metod w walce z naszymi niechcianymi gośćmi. Chemiczne opryski na komary działają natychmiastowo eliminując żywe osobniki za pomocą substancji trujących. A dodatkowo zapewniają efekt odstraszający. Metoda ta jest bezpieczna dla ludzi. A odpowiednio wykonana usługa to nawet do dwóch lat bez nękających nas owadów.

Jeśli problem dotyczy Ciebie…

Pragniemy polecić państwu naszą usługę, która pomoże uporać się z z problemem komarów.
Oferujemy skuteczne rozwiązanie – profesjonalne opryski na komary. Wrocław i okolice.

Nasza firma od lat specjalizuje się w walce ze szkodnikami. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz najwyższą jakość wykonywanych usług.

 

 

WIADOMOŚĆ DO ZLECENIODAWCY:

Zasugerowałam się dotychczasowym formatem tekstu na państwa stronie. Wydaje mi się, że artykuł sporo wyjaśnia w bardzo czytelny i pokładany sposób, wygodny w odbiorze. W razie jakichkolwiek uwag proszę o kontakt.

Pozdrawiam, Martyna Marciniszyn

0 Comments

Leave a Comment