Architekci w DDD(Dobre dla domu)
27 lis 2018

Architekci w DDD(Dobre dla domu)

Post by Redaktor

DDD Dobre Dla Domu nawiązuje współpracę z architektami wnętrz.

W sklepach franczyzowych oraz własnych DDD Dobre Dla Domu pojawiają się wydzielone strefy architekta wyposażone w aranżatory wnętrz. Dzięki temu klienci sklepów mają możliwość skorzystania z fachowej pomocy projektantów. Pierwsza strefa architekta ruszyła w październiku 2011 roku w Szczecinie. Obecnie podobne rozwiązania funkcjonują również w Poznaniu, Sosnowcu, Radomiu oraz Bochni.

Architekci, z którymi współpracuje spółka mają dostęp do szkoleń oraz szczegółowych specyfikacji nowości produktowych wszystkich dostawców DDD Dobre Dla Domu. Na potrzeby designerów firma przygotowała również tekstury produktów do programu AutoCAD, a na internetowej stronie klienci mogą znaleźć przykładowe aranżacje wnętrz zaprojektowane przez architektów współpracujących z DDD Dobre Dla Domu. NA stronie firmy dostępna jest również baza projektantów, z którymi współpracuje firma.

– Nawiązanie współpracy z architektami to odpowiedź na realne potrzeby klientów, którzy często proszą o pomoc w doborze produktów do wnętrz. Dla naszych franczyzo-biorców taka współpraca oznacza możliwość dotarcia do nowej grupy klientów – wyjaśnia Marek Frątczak,

szef działu ekspansji DDD Dobre Dla Domu. – Kiedy klient skorzysta z porady designera i zakupi produkt do zaprojektowanego u nas wnętrza, może jeszcze zamówić montaż u jednej z certyfikowanych ekip montażowych, z którymi współpracujemy, (emka)

Tags:

0 Comments

Leave a Comment